KUBA CHWIŁKOWSKI

Na co dzień dzielę się wiedzą z zakresu żywienia, treningu i zdrowego stylu życia. Pracuję z osobami, które chcą zmienić swoją sylwetkę, a do tego utrzymać ją długoterminowo. Uczę, jak jeść i pokazuję, w jaki sposób można zachować racjonalne i zdroworozsądkowe podejście do jedzenia, bez żadnych niepotrzebnych restrykcji, a przy tym mieć trwałe rezultaty!

KRÓTKA HISTORIA...
80% osób po odchudzaniu przybiera z powrotem na wadze.
Nie dziwię się. Nikt nas nie nauczył, w jaki sposób się odchudzać, ale co ważne - utrzymać prawidłową masę ciała i cieszyć się pełnią zdrowia - psychicznego, jak i fizycznego.
Wiem, że chcesz mieć ładną sylwetkę i wypracować zdrowe nawyki żywieniowe.
Nie ma nic lepszego, gdy osiągniesz już swój upragniony cel.
Nie ma nic lepszego, gdy możesz przestać nadmiernie myśleć o jedzeniu, jesz to, co lubisz, to na co masz w danej chwili ochotę, a do tego cieszysz się doskonałym stanem zdrowia.
Wiem o tym bardzo dobrze, bo sam kilka lat temu miałem taki sam cel. Popełniłem sporo błędów.
Zacząłem budować zdrowe nawyki i kształtować własną sylwetkę. Uczyłem się kilka lat (i uczę się nadal) od najlepszych w swoim fachu. W końcu postanowiłem dzielić się tym wszystkim na co dzień i dzięki temu, teraz… działa to również na inne osoby.
Wiem jednak, że ciągle ta wiedza nie jest dostępna dla każdego, bo mamy na rynku mało rzetelnych, wiarygodnych i skutecznych specjalistów od żywienia, którzy na dodatek pomagają innym w mądry sposób. Do tego życie w biegu, ciągły stres, wszędzie chodzące pokusy, dostęp do żywności “na już” wcale nam tego nie ułatwia.
Dobrze, że wśród nas są specjaliści, którzy dzielą się swoją wiedzą i pokazują innym, jak osiągnąć wymarzoną sylwetkę, cieszyć się pełnią zdrowia, budować zdrowe nawyki, nie mieć kłopotów z odżywianiem i już nigdy nie łapać się absurdalnych diet cud czy innych detoksów.
Jak już wiesz, nazywam się Kuba Chwiłkowski i jestem dietetykiem po Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Pomagam w osiągnięciu wymarzonej formy i kształtowaniu zdrowych relacji z jedzeniem. Mogę pomóc również Tobie. Pokazuję wszystko na swoim Instagramie. Dodatkowo wszystkie informacje i sposoby, które używam, możesz użyć u siebie, tak jak dziesiątki tysięcy osób, które korzystają z mojej wiedzy.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o mojej misji, zacznij od wejścia na mój Instagram, gdzie dowiesz się o mnie wszystkiego. A jak masz do mnie pytanie, zawsze pytaj!:)

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z nowościami, ofertami specjalnymi oraz odbierz darmową diete.
.
cartmagnifier linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram