Oferta | Dietetyka Jakub Chwiłkowski

Oferta

  • Jesteś chętny/a na zmiany? Chcesz poprawić swój stan zdrowia? A może Twoim celem jest poprawa formy sportowej czy też zmiana swojej sylwetki na lepsze? Jeżeli przynajmniej na jedno z tych pytań odpowiedziałeś/aś twierdząco, to jesteś w idealnym miejscu. Z chęcią nawiążę z Tobą współpracę.
  • Z przyjemnością nawiążę współpracę z zawodowymi sportowcami, jak i również sportowcami-amatorami, którzy chcą poprawić swoje wyniki, dzięki zadbaniu o odpowiednie odżywienie organizmu, wdrożenie przyjaznych i realizowalnych metod żywieniowych, jak i doborowi odpowiedniej suplementacji.
  • Jeżeli nie interesuje Cię współpraca przez internet, to mam również dla Ciebie inną ofertę, a mianowicie gotowe i odpowiednio zbilansowane plany dietetyczne, które możesz nabyć w moim sklepie internetowym, przykładowe produkty znajdziesz poniżej na tej stronie.
  • Jeżeli chcesz pogłębić swoją wiedzą z zakresu odżywiania, to zachęcam Cię do zapoznania się z moim blogiem. Chcesz podjąć się współpracy? Napisz do mnie! :)

Najczęściej zadawane pytania

Współpraca
Przede wszystkim musimy się lepiej poznać! Na początku wysyłam Ci ankietę wstępną, która pozwoli mi na uzyskanie wszelkich niezbędnych informacji do stworzenia spersonalizowanego planu dietetycznego (i treningowego – jeśli taką opcję wybrałeś(aś)). Będą to np. wiek, masa ciała, 3-dniowy dzienniczek żywieniowy, Twoje preferencje smakowe, możliwości czasowe itd. Im szybciej go uzupełnisz, tym szybciej zacznę pracę:)

W ciągu 4-7 dni roboczych od zaksięgowania płatności zaczynam tworzyć dla Ciebie wszelkie niezbędne pliki, które będą pozwalały nam na wprowadzanie adekwatnych zmian w czasie trwania współpracy. Kiedy tylko będą gotowe, dostaniesz je na skrzynkę mailową i zaczynamy działać.

Jestem do Twoich usług w zasadzie „na już”. Kontakt na co dzień będzie utrzymywany za pomocą np. Messenger’a/WhatsApp’a. Jeżeli masz jakieś pytanie, to pytasz! Od tego jestem:)

Z reguły odpowiadam w ciągu kilku godzin! Maksymalnie do 24h. Raporty tygodniowe (wyjaśnię po rozpoczęciu, co w nich ma być) wysyłasz sukcesywnie (co tydzień) na moją skrzynkę mailową. Tak sobie właśnie działamy. Możesz liczyć na pełne wsparcie z mojej strony. Także szczerość między nami będzie naprawdę kluczowa, niezależnie od sytuacji, która by miała miejsce.
Tak jak wcześniej wspomniałem. Po zaksięgowaniu płatności lub potwierdzeniu przelewu, w ciągu 4-7 dni roboczych otrzymasz wszystkie potrzebne rzeczy do rozpoczęcia współpracy.
Nie! Nie jest :D Jeżeli lubisz kombinować w kuchni i masz więcej czasu, to oczywiście – tylko i wyłącznie na Twoje życzenie – stworzę coś bardziej czasochłonnego. Jeżeli należysz do tych osób, które wolą spędzać minimum czasu w kuchni, jaki będzie potrzebny do przygotowania potrawy, to rozpiszę Ci takie dania, które naprawdę będą banalne i szybkie w przygotowaniu.
Tak! Tak jak wspomniałem w punkcie 1 – stały kontakt to coś na czym mi bardzo zależy, więc używamy do komunikacji platform, które to umożliwią.
Zawsze i wszędzie! Dobra dieta to nie taka, która wygląda dobrze na papierze. A właśnie, dobra dieta to taka, którą jesteś w stanie realizować bez problemu długoterminowo.
Tak! :) Tryb życia mocno dyktuje możliwości czasowe czy też ilość posiłków, na którą możesz sobie pozwolić, więc zawsze biorę go pod uwagę. Współpracuję z wieloma klientami, dla których dieta ma być łatwa, smaczna i szybka, a przede wszystkim – ma działać, więc odpowiedź brzmi – jak najbardziej!
Nie! Nie zawsze są potrzebne. Z reguły bardzo rzadko, ale jak je masz to nawet lepiej. Pytania zawarte w ankiecie wstępnej pozwalają mi na ocenę czy zlecenie konkretnych badań będzie potrzebne. Wykonywanie badań za kilkaset złotych w ciemno, to strata kasy. Więc przy okazji zyska na tym Twój portfel! :)
Tak, jak najbardziej! Na chwilę obecną głównie miałem styczność ze sportowcami wytrzymałościowymi i trójboistami. Jednak periodyzacja żywienia w innych dyscyplinach sportowych również nie jest mi obca.
Na chwilę obecną nie układam, ale jeśli szukasz dobrego dietetyka z tego zakresu, to daj mi proszę znać. Z chęcią Ci polecę kogoś sprawdzonego, żeby oszczędzić Ci czasu!
Tak, o ile nie są to ciężkie zaburzenia odżywiania. Jeżeli Twój przypadek wykroczy poza zakres moich kompetencji, to również jestem w stanie polecić Ci najlepszych specjalistów z tego zakresu.
Nie, nie podejmuję się współpracy z pacjentami onkologicznymi.
Tak! Jak najbardziej! Z tym nie ma żadnego problemu!:)
Tak! Oczywiście! Diety roślinne są naprawdę smaczne i można je super zbilansować, więc nie tym bardziej, jeśli takowej potrzebujesz, to taką Ci zapewnię!
Tak! Rozpisuję plany treningowe na siłownię, jak i do domu. Pamiętaj, że jest to trening siłowy i np. treningów biegowych już Ci nie rozpiszę.
Tak! Jeżeli zaznaczysz mi w ankiecie wstępnej Twoje możliwości finansowe, to na pewno ich nie pominę. Tak jak wspomniałem wcześniej - dobra dieta to taka, którą jesteś w stanie realizować bez problemu długoterminowo.
Jest ilość naprawdę znikoma, w porównaniu z często pokazującymi się w sieci listami totalnie zbędnych suplementów. W 99% przypadków są to dwa, może trzy suplementy. Jeżeli Twój przypadek wymaga zastosowania innej, bardziej rozbudowanej suplementacji, to również takową dobiorę.
Nie będzie z tym najmniejszego problemu! Dobiorę Ci takie przepisy, że ich przygotowanie będzie naprawdę banalne. O to się nie musisz martwić!:)
Działamy dalej tak samo! Na pewno nie zostawię Cię wtedy na pastwę losu. Znajdziemy rozwiązania na tego typu sytuacje i otrzymasz ode mnie konkretne wytyczne. W mojej pracy mocno kładę nacisk na edukację żywieniową, więc nie masz się o co martwić!
Cięzko jest mi jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Wynika to z tego, że mam w ofercie kilka wariantów współpracy, które się od seibie różnią. Także cena jest dopasowana pod wymaganie klienta i dany wariant. Napisz na jchwilkowski2507@gmail.com, a tam uzyskasz wszystkie potrzebne Ci informacje.
Jeżeli nie znalazłeś(aś) odpowiedzi, na Twoje pytanie, to napisz do mnie na mail, który został podany w zakładce kontakt
Produkty
Tak! Sprawdź proszę zakładkę w sklepie i wybierz coś dla siebie!
Nie! Nie jest :D Jeżeli lubisz kombinować w kuchni i masz więcej czasu, to oczywiście – tylko i wyłącznie na Twoje życzenie – stworzę coś bardziej czasochłonnego. Jeżeli należysz do tych osób, które wolą spędzać minimum czasu w kuchni, jaki będzie potrzebny do przygotowania potrawy, to rozpiszę Ci takie dania, które naprawdę będą banalne i szybkie w przygotowaniu.
Zgodnie z regulaminem, zakup danego produktu upoważnie wyłącznie jedną osobę do korzystanie z tego produktu. Udostępnianie hasła i loginu - lub samego zakupionego pliku - osobom trzecim jest wykroczeniem, którego nie będe tolerował. Nie kradnij i bądz fair wobec mojej pracy.
Nie masz się o co martwić! :) Na sklepie jest zawsze dostępna wersja planu, po której zakupie, dobieram plan pod Ciebie i Twój cel.
Nie będzie z tym najmniejszego problemu! Dobiorę Ci takie przepisy, że ich przygotowanie będzie naprawdę banalne. O to się nie musisz martwić!:)
Tak, diety wegetariańskie zawierają jaja i nabiał, ale nie zawierają mięsa i ryb.
Tak, bez problemu zrobisz zakupy, jeżeli masz dostęp do tych przykładowych sklepów. Produkty, które są uwzględnione w dietach bardzo łatwo dostać w prawie każdym sklepie.
Tak! :) Jest o tym roździał w poradniku dietetycznym załączonym do jadłospisu.
Tak! :) Mało tego! Jak raz kupisz produkt, to oprócz dożywotniego dostępu, masz również dostęp do wszystkich aktualizacji za darmo!
Jeżeli nie znalazłeś(aś) odpowiedzi, na Twoje pytanie, to napisz do mnie na mail, który został podany w zakładce kontakt
;
Regulamin Polityka prywatności Copyright © JChwilkowski 2021