O mnie | Dietetyka Jakub Chwiłkowski

Kilka słów o mnie

Nazywam się Jakub Chwiłkowski. Jestem studentem dietetyki Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od kilku lat popularyzuję naukę, a precyzyjniej mówiąc - wiedzę na temat szeroko pojętego zdrowego stylu życia, w sposób jak najbardziej przystępny i merytoryczny. Obejmuje ona tematykę z zakresu zdrowego odżywiania i treningu.

Przy tym zajmuję się współpracą z osobami, które chcą zmienić swoją sylwetką za pomocą diety i/lub treningu. Mam również przyjemność współpracować z zawodnikami różnych dyscyplin sportowych pod kątem dietetycznym – od pływania, przez bieganie, siatkówkę, aż do trójboju siłowego.

Będąc z Tobą szczerym, interesuję się tym od kilku dobrych lat. Zaczęło się od piłki nożnej, gdzie po kilkunastu latach grania przerodziło się w trening siłowy. Aktualnie moim głównym celem jest edukacja i przekazywanie wiedzy z zakresu dietetyki (głównie sportowej) i promowanie szeroko rozumianego zdrowego stylu życia.

Prowadzę również bloga, na którego serdecznie Cię zapraszam. Znajdziesz tam wiele cennych informacji z zakresu dietetyki. W internecie możesz natrafić na wiele irracjonalnych, magicznych, całkowicie niezwiązanych z faktycznym stanem rzeczy informacji, które obfitują w dietetyczne mity. Z tego właśnie powodu powstał ten blog. Przekazuję na nim wiedzę opartą o dowody naukowe w merytoryczny i miły dla oka sposób. Promuję elastyczne, zdrowe i rozsądne podejście do żywienia, jak i aktywności fizycznej. Posiadam również własny sklep internetowy, na którym możesz nabyć na dziś dzień gotowe plany dietetyczne, które znacznie mogą wpłynąć na jakość Twojego życia.
;
Regulamin Polityka prywatności Copyright © JChwilkowski 2021